Aktualności

Wizyta prezydenta USA

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pobytu naszych kolegów (Damian Herda i Grzegorz Gruchalski) na spotkaniu z Prezydentem USA Donaldem Trumpem, które miało miejsce w Warszawie 06.07.2017r.

Więcej...

Piąte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

Już wkrócte, 5 sierpnia 2017, odbędą się Piąte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego. Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach!

Więcej...

XIV Międzynarodowy Miting „Patrol POLSKA 2017”

10 czerwca br., w Biedrusku odbył się XIV Międzynarodowy Miting „Patrol POLSKA 2017”. Zapraszamy do zapoznania się z relacją oraz tabelami wyników.

Więcej...

Zawody rezerwistów w Wiedniu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z nieoficjalnych mistrzostw Europy rezerwistów, które odbyły się w Wiedniu w dniach 2-3.06.2017r.

Więcej...

Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych – Edycja 2017

W dniu 31.05.2017r. w Powidzu, odbyły się zajęcia pod nazwą: DZIEŃ SZKOLENIA OGÓLNOWOJSKOWEGO DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – EDYCJA 2017. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Więcej...

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystego zakończenia roku szkolnego maturzystów, w tym: rozdania świadectw ukończenia szkoły oraz wyróżnień i podziękowań.

Więcej...

VIII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza KUROWSKIEGO

W sobotę 22 kwietnia 2017r. odbył się VIII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza KUROWSKIEGO. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a także do zapoznania się z tabelami wyników z zawodów. 

Więcej...

Trening strzelecki

W Poznaniu w dniu 19.04.2017r. odbył się trening strzelecki członków i sympatyków WSAR i uczniów szkół ponadgimnazjalnych współpracujących z WSAR. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Więcej...

VIII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza KUROWSKIEGO / International Shooting Competition

Zapraszamy do uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Patrolu Wojskowym im. por. Łukasza KUROWSKIEGO!

We invite you to participate in VIII International Shooting Competition in memory of por. Łukasz KUROWSKI!

Więcej...

Uroczyste ślubowanie w Zespole Szkół Handlowych

Zapraszamy do obrzejrzenia relacji z uroczystego ślubowania pierwszych klas w Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu, które miało miejsce 25.01.2017r.

Więcej...