Aktualności

XIII Międzynarodowe Zawody Strzeleckie / XIII International Military Contest

Zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowych Zawodach Strzeleckich "Patrol POLSKA 2016". Zawody odbędą się w Biedrusku k. Poznania w dniach 25-26.06.2016r.

We invite you to participate in the XIII International Military Contest - "Patrol POLSKA 2016". Event will be placed in Biedrusko near Poznań on 25-26.06.2016.

Więcej...

Szkolenie paramilitarne wielkopolskiej młodzieży

25 maja Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów przy wsparciu Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu i 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu zorganizowało szkolenie paramilitarne skierowane do uczniów klas mundurowych z Poznania i jego okolic pod nazwą „II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych – Edycja 2016”. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Więcej...

Zawody rezerwistów w Zegrzu k/Warszawy

W dniach od 20-21 maja 2016 r. na terenie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki im. gen. bryg. Heliodora Cepy w Zegrzu odbyły się XIII Zawody Sportowo-Obronne Żołnierzy Rezerwy Wojska Polskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Więcej...

I Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze szkolenia młodzieży zorganizowanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu, pod nazwą: I Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016, które odbyło się na terenie CSWLąd. w Poznaniu, w dniu 11.05.2016r.

Więcej...

VII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza Kurowskiego

16 kwietnia 2016r. odbył się VII Patrol Wojskowy im. por. Łukasza Kurowskiego. Zapraszamy do przeczytania relacji, zapoznania się z tabelami wyników oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej...

Szkolenie Organizacji Proobronnych w Błękitnej Brygadzie

17 marca 2016r. w 12. Brygadzie Zmechanizowanej w Stargardzie Szczecińskim miało miejsce szkolenie organizacji proobronnych z różnych części naszego kraju. WSAR reprezentowało dwóch naszych kolegów: Zbigniew GAŁKA i Krzysztof KWIATKOWSKI. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Więcej...

VII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza Kurowskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII Międzynarodowym Patrolu Wojskowym im. por. Łukasza KUROWSKIEGO.

Zawody odbędą się 16.04.2016r. na strzelnicy wojskowej w CSWL Poznań...

Więcej...

Plany WSAR na rok 2016

Prezentujemy plany Wielkopolskiego Stowarzyszenia Aktywnych Rezerwistów na rok 2016. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do aktywnego uczestnictwa!

Więcej...

Uroczyste ślubowanie I klas "mundurowych" w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Uroczystego ślubowania I klas "mundurowych" w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu. Ślubowanie odbywało się w dniu 4.02.2016r.

Więcej...

Zawody Strzeleckie Bractwa Strzeleckiego Salwa w Wołominie

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z zawodów, które odbyły się w ostatni weekend stycznia:

Klubowe Zawody Strzeleckie Bractwa Strzeleckiego Salwa w Wołominie o  "Puchar Styczniowych Jubilatów"
oraz
Zawody Strzeleckie o "Puchar Prezesa Bractwa Strzeleckiego Salwa w Wołominie"

Więcej...