Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego w Lubaszu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego w Lubaszu.

Więcej...

IV Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

W sobotę 6 sierpnia 2016 w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu odbyły się Czwarte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej.

Więcej...

IV Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

Zapraszamy do udziału w Czwartych Wielkopolskich Integracyjnych Zawodach Strzeleckich dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego. Zawody odbędą 6 sierpnia 2016 w koszarach CSWLąd w Poznaniu.

Więcej...

XIII Międzynarodowy Mityng „Patrol POLSKA 2016”

W sobotę, 25 czerwca br. na strzelnicy piechoty „Olszynka” w Biedrusku, Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów, we współpracy z CSWLąd. i 14 WOG w Poznaniu, przeprowadziło XIII Międzynarodowy Mityng „Patrol POLSKA 2016”. Zawody zgromadziły liczne grono miłośników wojska i wojskowości. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz do zapoznania się z wynikami z zawodów.

Więcej...

XIII Międzynarodowe Zawody Strzeleckie / XIII International Military Contest

Zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowych Zawodach Strzeleckich "Patrol POLSKA 2016". Zawody odbędą się w Biedrusku k. Poznania w dniach 25-26.06.2016r.

We invite you to participate in the XIII International Military Contest - "Patrol POLSKA 2016". Event will be placed in Biedrusko near Poznań on 25-26.06.2016.

Więcej...

Szkolenie paramilitarne wielkopolskiej młodzieży

25 maja Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów przy wsparciu Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu i 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu zorganizowało szkolenie paramilitarne skierowane do uczniów klas mundurowych z Poznania i jego okolic pod nazwą „II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych – Edycja 2016”. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Więcej...

Zawody rezerwistów w Zegrzu k/Warszawy

W dniach od 20-21 maja 2016 r. na terenie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki im. gen. bryg. Heliodora Cepy w Zegrzu odbyły się XIII Zawody Sportowo-Obronne Żołnierzy Rezerwy Wojska Polskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Więcej...

I Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze szkolenia młodzieży zorganizowanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu, pod nazwą: I Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016, które odbyło się na terenie CSWLąd. w Poznaniu, w dniu 11.05.2016r.

Więcej...

VII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza Kurowskiego

16 kwietnia 2016r. odbył się VII Patrol Wojskowy im. por. Łukasza Kurowskiego. Zapraszamy do przeczytania relacji, zapoznania się z tabelami wyników oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej...

Szkolenie Organizacji Proobronnych w Błękitnej Brygadzie

17 marca 2016r. w 12. Brygadzie Zmechanizowanej w Stargardzie Szczecińskim miało miejsce szkolenie organizacji proobronnych z różnych części naszego kraju. WSAR reprezentowało dwóch naszych kolegów: Zbigniew GAŁKA i Krzysztof KWIATKOWSKI. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Więcej...