Aktualności

Międzynarodowy Zimowy Wielobój Strzelecki

Na naszej stronie dostępne są już wyniki z zawodów Międzynarodowego Zimowego Wieloboju Strzeleckiego! Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Więcej...

Zawody Strzeleckie Rezerwistów - Wiedeń

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Mistrzostw Europy Rezerwistów, które odbyły 14 i 15 października w Wiedniu.

Więcej...

Zostań Żołnierzem Sił Powietrznych

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze szkolenia młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą "Zostań Żołnierzem Sił Powietrznych", które odbyło się 20 października 2016r.

Więcej...

Rezerwiści wspierają szkolenie poligonowe

Na zaproszenie Komendanta 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu, 14 września br. członkowie WSAR już po raz trzeci wspierali szkolenie żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej w zakresie sprawdzenia szczelności i dopasowania masek przeciwgazowych w atmosferze skażonej...

Więcej...

Szkolenie paramilitarne młodzieży

14 września w Poznaniu odbyło się szkolenie paramilitarne młodzieży pod nazwą III Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Więcej...

Międzynarodowy Zimowy Wielobój Strzelecki / International Winter Shooting Competition

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Zimowym Wieloboju Strzeleckim Wielkopolskiego Stowarzyszenia Aktywnych Rezerwistów. Zawody odbędą się w Poznaniu w dniach 18-20 listopada 2016.

We invite you to participate in the International Winter Shooting Competition of Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów. Event will be placed in Poznań on 18-20.11.2016.

Więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego w Lubaszu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego w Lubaszu.

Więcej...

IV Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

W sobotę 6 sierpnia 2016 w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu odbyły się Czwarte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej.

Więcej...

IV Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

Zapraszamy do udziału w Czwartych Wielkopolskich Integracyjnych Zawodach Strzeleckich dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego. Zawody odbędą 6 sierpnia 2016 w koszarach CSWLąd w Poznaniu.

Więcej...

XIII Międzynarodowy Mityng „Patrol POLSKA 2016”

W sobotę, 25 czerwca br. na strzelnicy piechoty „Olszynka” w Biedrusku, Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów, we współpracy z CSWLąd. i 14 WOG w Poznaniu, przeprowadziło XIII Międzynarodowy Mityng „Patrol POLSKA 2016”. Zawody zgromadziły liczne grono miłośników wojska i wojskowości. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz do zapoznania się z wynikami z zawodów.

Więcej...