Aktualności

25-lecie Edukacji Lubasz

W sobotę 23 września 2017 r. Edukacja Lubasz obchodziła srebrny jubileusz istnienia szkoły oraz dziesiątą rocznicę nadania jej imienia I. J. Paderewskiego i przekazania sztandaru. Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów reprezentował starszy chorąży sztabowy rez. Piotr Niemczyk. 

Więcej...

XV Międzynarodowy Miting Patrol "Polska 2017"

Zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowym Mitingu "Patrol Polska 2017", który odbędzie się 4 listopada 2017r. 
Zawody odbędą się na strzelnicy "Olszynka" w Biedrusku koło Poznania.

We invite you to participate in XV International Shooting Competition "Patrol Polska 2017". Competition will be placed on 4th of November in "Olszynka" shooting range in Biedrusko near Poznań.

Więcej...

Regaty pontonowe w Selb

12 sierpnia 2017r. w Selb (Niemcy) odbyły się regaty pontonowe. Załogą WSAR dowodził Prezes - Aleksander Grembowski. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Więcej...

Piąte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

5 sierpnia br. odbyły się zawody strzeleckie pod nazwą Piąte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej oraz do zapoznania się z tabelami wyników z zawodów.

 

Więcej...

Wizyta prezydenta USA

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pobytu naszych kolegów (Damian Herda i Grzegorz Gruchalski) na spotkaniu z Prezydentem USA Donaldem Trumpem, które miało miejsce w Warszawie 06.07.2017r.

Więcej...

Piąte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie

Już wkrócte, 5 sierpnia 2017, odbędą się Piąte Wielkopolskie Integracyjne Zawody Strzeleckie dla Żołnierzy NSR, Weteranów Misji Pokojowych, Służb Mundurowych oraz Stowarzyszeń Rezerwistów w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego. Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach!

Więcej...

XIV Międzynarodowy Miting „Patrol POLSKA 2017”

10 czerwca br., w Biedrusku odbył się XIV Międzynarodowy Miting „Patrol POLSKA 2017”. Zapraszamy do zapoznania się z relacją oraz tabelami wyników.

Więcej...

Zawody rezerwistów w Wiedniu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z nieoficjalnych mistrzostw Europy rezerwistów, które odbyły się w Wiedniu w dniach 2-3.06.2017r.

Więcej...

Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych – Edycja 2017

W dniu 31.05.2017r. w Powidzu, odbyły się zajęcia pod nazwą: DZIEŃ SZKOLENIA OGÓLNOWOJSKOWEGO DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – EDYCJA 2017. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Więcej...

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystego zakończenia roku szkolnego maturzystów, w tym: rozdania świadectw ukończenia szkoły oraz wyróżnień i podziękowań.

Więcej...