Aktualności

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystego zakończenia roku szkolnego maturzystów, w tym: rozdania świadectw ukończenia szkoły oraz wyróżnień i podziękowań.

Więcej...

VIII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza KUROWSKIEGO

W sobotę 22 kwietnia 2017r. odbył się VIII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza KUROWSKIEGO. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a także do zapoznania się z tabelami wyników z zawodów. 

Więcej...

Trening strzelecki

W Poznaniu w dniu 19.04.2017r. odbył się trening strzelecki członków i sympatyków WSAR i uczniów szkół ponadgimnazjalnych współpracujących z WSAR. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Więcej...

VIII Międzynarodowy Patrol Wojskowy im. por. Łukasza KUROWSKIEGO / International Shooting Competition

Zapraszamy do uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Patrolu Wojskowym im. por. Łukasza KUROWSKIEGO!

We invite you to participate in VIII International Shooting Competition in memory of por. Łukasz KUROWSKI!

Więcej...

Uroczyste ślubowanie w Zespole Szkół Handlowych

Zapraszamy do obrzejrzenia relacji z uroczystego ślubowania pierwszych klas w Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu, które miało miejsce 25.01.2017r.

Więcej...

Plany WSAR na rok 2017

Prezentujemy kalendarz przedsięwzięć organizowanych przez WSAR w roku 2017. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Więcej...

Zawody Strzeleckie w Holandii

Na zaproszenie Royal Netherlands Marine Corps (RNLMC) delegacja WSAR uczestniczyła w Shooting Trophy zorganizowanych w bazie holenderskiej marynarki wojennej, w Dan Helder. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji.

Więcej...

XIII Integracyjna Parada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych

W sobotę 26 listopada br. odbyła się XIII Integracyjna Parada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych, podsumowująca mijający rok szkoleniowy. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Więcej...

Szkolenie strzeleckie młodzieży

W sobotni poranek, 19 listopada br., Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu przeprowadziło szkolenie strzeleckie dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych o profilu wojskowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Więcej...

Międzynarodowy Zimowy Wielobój Strzelecki

Na naszej stronie dostępne są już wyniki z zawodów Międzynarodowego Zimowego Wieloboju Strzeleckiego! Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Więcej...