Aktualności - Listopad 2017

Szkolenie strzeleckie młodzieży i konkurs historyczny

Rocznice ważnych wydarzeń historycznych owocują w nie mniej ważne przedsięwzięcia z tymi wydarzeniami związanymi, takim pięknym w swej istocie punktem w historii Narodu Polskiego jest Odzyskanie Niepodległości w 1918 roku. Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów postanowiło włączyć się w ten nurt i zorganizowało szkolenie strzeleckie dla uczniów klas mundurowych oraz konkurs historyczny z wiedzy na temat odzyskania niepodległości.

Więcej...

Zimowy Wielobój Strzelecki / Winter Shooting Competition

Już 9 grudnia odbędzie się Zimowy Wielobój Strzelecki z okazji Święta Niepodległości. Zapraszamy do udziału w zawodach!

On 9th of December there will be Winter International Shooting Competition. We invite you to participate in this event!

Więcej...

Święto patrona Edukacji Lubasz

Dziesięć lat temu szkoły prowadzone przez Edukację Lubasz obrały za patrona wybitnego muzyka, polityka i filantropa - Ignacego Jana Paderewskiego, czcząc jego imię zawsze w listopadzie – w kolejną rocznicę urodzin. W bieżącym roku Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów reprezentowali na powyższym święcie Bogumiła i Zbigniew GAŁKA.

Więcej...

XV Międzynarodowy Miting „Patrol POLSKA 2017”

Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów z Poznania, przy współudziale Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych i 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu., na terenie bojowej strzelnicy piechoty "Olszynka" w Biedrusku w dniu 04.11.2017r. przeprowadziło zawody pod nazwą: XV Międzynarodowy Miting „Patrol POLSKA 2017”. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz do zapoznania się z tabelami wyników z zawodów.

Więcej...