Aktualności - Maj 2016

XIII Międzynarodowe Zawody Strzeleckie / XIII International Military Contest

Zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowych Zawodach Strzeleckich "Patrol POLSKA 2016". Zawody odbędą się w Biedrusku k. Poznania w dniach 25-26.06.2016r.

We invite you to participate in the XIII International Military Contest - "Patrol POLSKA 2016". Event will be placed in Biedrusko near Poznań on 25-26.06.2016.

Więcej...

Szkolenie paramilitarne wielkopolskiej młodzieży

25 maja Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów przy wsparciu Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu i 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu zorganizowało szkolenie paramilitarne skierowane do uczniów klas mundurowych z Poznania i jego okolic pod nazwą „II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych – Edycja 2016”. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Więcej...

Zawody rezerwistów w Zegrzu k/Warszawy

W dniach od 20-21 maja 2016 r. na terenie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki im. gen. bryg. Heliodora Cepy w Zegrzu odbyły się XIII Zawody Sportowo-Obronne Żołnierzy Rezerwy Wojska Polskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Więcej...

I Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze szkolenia młodzieży zorganizowanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu, pod nazwą: I Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Edycja 2016, które odbyło się na terenie CSWLąd. w Poznaniu, w dniu 11.05.2016r.

Więcej...