Aktualności - 2014

XI Zimowe Międzynarodowe Zawody Strzeleckie - Świętoszów

W dniach 28-30 listopada 2014 r odbyły się XI Zimowe Międzynarodowe Zawody Strzeleckie o Puchar Ministra Obrony Narodowej na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do sprawdzenia wyników z zawodów.

Więcej...

XI Integracyjna Parada Ulicami Poznania

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedsięwzięcia pod nazwą: "XI Integracyjna Parada Młodzieży w Umundurowaniu wojskowym, ulicami miasta Poznania,biorącej udział w szkoleniu ogólnowojskowym organizowanym dla kandydatów NSR, promującym Siły Zbrojne RP wśród społeczeństwa", które miało miejsce 22 listopada 2014r. w Poznaniu.

Więcej...

Zdjęcia z zawodów

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Integracyjnych Zawodów Strzeleckicj z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości dla Żołnierzy NSR, Stowarzyszeń Rezerwistów oraz Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych o Profilu Wojskowym, które odbyły się 14.11.2014.

Więcej...

Zaproszenie do udziału w zawodach strzeleckich

Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu serdecznie zaprasza na Integracyjne Zawody Strzeleckie z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości, które odbędą się w Poznaniu w dniu 14.11.2014

Więcej...

Zostań Żołnierzem Sił Powietrznych - galeria

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia młodzieży pod nazwą Zostań Żołnierzem Sił Powietrznych, które przeprowadzone zostało przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w dniu 16.10.2014 roku na terenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach.

Więcej...