Aktualności

Zawody strzeleckie na strzelnicy tunelowej CSWLąd

Zapraszamy na zawody strzeleckie na strzelnicy tunelowej CSWLąd. w Poznaniu, które odbędą się w dniu 08 sierpnia 2015 roku.

Więcej...

X Międzynarodowy Maraton Strzelectwa Wojskowego, Policyjnego, Praktycznego i Sportowego dla stowarzyszeń rezerwistów, żołnierzy i kandydatów do NSR

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zawodów pod nazwą X Międzynarodowy Maraton Strzelectwa Wojskowego, Policyjnego, Praktycznego i Sportowego dla stowarzyszeń rezerwistów, żołnierzy i kandydatów do NSR, które odbyły się w Biedrusku 20.06.2015r

Więcej...

V Kongres Federacji Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych RP

W dniu 24.06.2015r. w Warszawie odbył się V Kongres Federacji Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych RP

Więcej...

Ogólnopolskie Zawody Sportowo- Obronne Żołnierzy Wojska Polskiego o puchar Ministra Obrony Narodowej

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego udziału w XII Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Obronnych Żołnierzy Wojska Polskiego o puchar Ministra Obrony Narodowej w Zegrzu, które odbyły się w dniach 11-13.06.2015 r.

Więcej...

Szkolenie strzeleckie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przedsięwzięcia pod nazwą "Szkolenie strzeleckie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych", które zostało przeprowadzone w Poznaniu, w dniu 10.06.2015r.

Więcej...

25 lecie Poznańskiego Bractwa Kurkowego

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze święta: 25 lecie Poznańskiego Bractwa Kurkowego, które miało miejsce w Poznaniu, 07.06.2015r.

Więcej...

Dzień Dziecka i Dzień Otwartych Koszar w CSWLąd. Poznań

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedsięwzięcia pod nazwą: Dzień Dziecka i Dzień Otwartych Koszar w CSWLąd. Poznań, które odbyło się na terenie tegoż CSWLąd. w Poznaniu, 30.05.2015r.

Więcej...

II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - edycja 2015

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przedsięwzięcia pod nazwą II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - edycja 2015, które odbyło się na terenie CSWLąd. w Poznaniu, 27.05.2015r.

Więcej...

Szkolenie chemiczne żołnierzy i pracowników wojska 14 Wojskowego Odziału Gospodarczego w Poznaniu

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z udziału członków WSAR w szkoleniu chemicznym żołnierzy i pracowników wojska 14 Wojskowego Odziału Gospodarczego w Poznaniu, które odbyło sie w dniu 21.05.2015r. na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Biedrusku.

Więcej...

X Międzynarodowy Maraton Strzelectwa Wojskowego

Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody na strzelnicę poligonową do Biedruska. Zawody odbędą się 20.06.2014.

Invitation for international military shooting competition in Biedrusko. Competition will be on 20.06.2014.

Więcej...