Aktualności

Zawody strzeleckie z okazji 15-lecia WSAR oraz ku pamięci założyciela Edwarda Kusiaka

Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich z okazji 15-lecia WSAR oraz ku pamięci założyciela Edwarda Kusiaka, które odbędą się w dniu 05.09.2015r.

Więcej...

Zawody strzeleckie na strzelnicy tunelowej CSWLąd

Zapraszamy na zawody strzeleckie na strzelnicy tunelowej CSWLąd. w Poznaniu, które odbędą się w dniu 08 sierpnia 2015 roku.

Więcej...

X Międzynarodowy Maraton Strzelectwa Wojskowego, Policyjnego, Praktycznego i Sportowego dla stowarzyszeń rezerwistów, żołnierzy i kandydatów do NSR

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zawodów pod nazwą X Międzynarodowy Maraton Strzelectwa Wojskowego, Policyjnego, Praktycznego i Sportowego dla stowarzyszeń rezerwistów, żołnierzy i kandydatów do NSR, które odbyły się w Biedrusku 20.06.2015r

Więcej...

V Kongres Federacji Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych RP

W dniu 24.06.2015r. w Warszawie odbył się V Kongres Federacji Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych RP

Więcej...

Ogólnopolskie Zawody Sportowo- Obronne Żołnierzy Wojska Polskiego o puchar Ministra Obrony Narodowej

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego udziału w XII Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Obronnych Żołnierzy Wojska Polskiego o puchar Ministra Obrony Narodowej w Zegrzu, które odbyły się w dniach 11-13.06.2015 r.

Więcej...

Szkolenie strzeleckie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przedsięwzięcia pod nazwą "Szkolenie strzeleckie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych", które zostało przeprowadzone w Poznaniu, w dniu 10.06.2015r.

Więcej...

25 lecie Poznańskiego Bractwa Kurkowego

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze święta: 25 lecie Poznańskiego Bractwa Kurkowego, które miało miejsce w Poznaniu, 07.06.2015r.

Więcej...

Dzień Dziecka i Dzień Otwartych Koszar w CSWLąd. Poznań

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedsięwzięcia pod nazwą: Dzień Dziecka i Dzień Otwartych Koszar w CSWLąd. Poznań, które odbyło się na terenie tegoż CSWLąd. w Poznaniu, 30.05.2015r.

Więcej...

II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - edycja 2015

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przedsięwzięcia pod nazwą II Dzień Szkolenia Ogólnowojskowego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - edycja 2015, które odbyło się na terenie CSWLąd. w Poznaniu, 27.05.2015r.

Więcej...

Szkolenie chemiczne żołnierzy i pracowników wojska 14 Wojskowego Odziału Gospodarczego w Poznaniu

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z udziału członków WSAR w szkoleniu chemicznym żołnierzy i pracowników wojska 14 Wojskowego Odziału Gospodarczego w Poznaniu, które odbyło sie w dniu 21.05.2015r. na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Biedrusku.

Więcej...