Aktualności

Kalter Marsch 2015 w Bruchsal

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Kalter Marsch 2015 w Bruchsal (Niemcy, Badenia - Wirtembergia), który odbył się w dniach 07-08.02.2015r.

Więcej...

Plan wydarzeń na 2015 rok

Zapraszamy do zapoznania się z planem wydarzeń, jakie będą miały miejsce w 2015 roku.

Więcej...

Bal Noworoczny rezerwistów austriackich Unteroffiziersgesellschaft Wien

9 stycznia 2015 roku w Wiedniu odbył się Bal Noworoczny rezerwistów austriackich Unteroffiziersgesellschaft Wien. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej...

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu

W dniu 11 stycznia 2015 roku odbył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z poznańskiego Finału z udziałem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu.

Więcej...

XI Zimowe Międzynarodowe Zawody Strzeleckie - Świętoszów

W dniach 28-30 listopada 2014 r odbyły się XI Zimowe Międzynarodowe Zawody Strzeleckie o Puchar Ministra Obrony Narodowej na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do sprawdzenia wyników z zawodów.

Więcej...

XI Integracyjna Parada Ulicami Poznania

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedsięwzięcia pod nazwą: "XI Integracyjna Parada Młodzieży w Umundurowaniu wojskowym, ulicami miasta Poznania,biorącej udział w szkoleniu ogólnowojskowym organizowanym dla kandydatów NSR, promującym Siły Zbrojne RP wśród społeczeństwa", które miało miejsce 22 listopada 2014r. w Poznaniu.

Więcej...

Zdjęcia z zawodów

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Integracyjnych Zawodów Strzeleckicj z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości dla Żołnierzy NSR, Stowarzyszeń Rezerwistów oraz Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych o Profilu Wojskowym, które odbyły się 14.11.2014.

Więcej...

Zaproszenie do udziału w zawodach strzeleckich

Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu serdecznie zaprasza na Integracyjne Zawody Strzeleckie z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości, które odbędą się w Poznaniu w dniu 14.11.2014

Więcej...

Zostań Żołnierzem Sił Powietrznych - galeria

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia młodzieży pod nazwą Zostań Żołnierzem Sił Powietrznych, które przeprowadzone zostało przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w dniu 16.10.2014 roku na terenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach.

Więcej...