Strzelcy, kolekcjonerzy i pasjonaci broni historycznej!!!

Polski Związek Strzelectwa Sportowego, Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego oraz Klub Strzelecki TARCZA Szamotuły zapraszają na Pierwsze Mistrzostwa Polski w Strzelaniu z Broni Historycznej Centralnego Zapłonu.

Zawody pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego odbędą się w dniu 10.09.2022 na strzelnicy Lizawka w Poznaniu - Antoninku, przy ul. Bałtyckiej 79. Początek zawodów godz. 9.00.

Zgodnie z regulaminem, rozegrane zostaną 4 konkurencje: pistolet/rewolwer, pistolet wojskowy, karabin oraz karabinek. Liczony będzie także wielobój o Puchar Prezesa PZSS – suma wyników wszystkich czterech konkurencji.

Zapisy przyjmuje B. Zapatka tel. 604 119 704, adres mailowy: bernard.zapatka@wp.pl

W zgłoszeniu należy podać NAZWISKO i Imię, KLUB i Miejscowość, numer licencji, wybrane przez zawodnika konkurencje wraz z godziną startu, a także czy zawodnik posada własną broń. Istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia broni u organizatora zawodów.

Zapisy w formie elektronicznej do dnia 7.09.2022.

Istnieje możliwość zgłoszenia się zawodnika w dniu zawodów, bez rezerwacji zmiany i godziny startu. Obowiązkowa kontrola broni, która będzie w godzinach od 8.00 do 14.00.

 

W załączeniu regulamin, podgląd listy startowej z wolnymi stanowiskami i godzinami zmian.

Mistrzostwa są zawodami uwzględnionymi w ogólnopolskim kalendarzu zawodów strzeleckich PZSS.

 

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia na strzelnicy.

 

Regulamin

Wróć