Udział w XII Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Obronnych Żołnierzy Wojska Polskiego o puchar Ministra Obrony Narodowej w Zegrzu

-

W dniach 11-13.06.2015 roku odbyły się w Zegrzu Ogólnopolskie Zawody Sportowo- Obronne Żołnierzy Wojska Polskiego o puchar Ministra Obrony Narodowej. W zawodach uczestniczyły dwie trzyosobowe drużyny reprezentujące nasze Stowarzyszenie: drużyna o nazwie WSAR 1 w składzie Aleksander Grembowski, Piotr Szukała, Leszek Niedźwiedziński i drużyna o nazwie WSAR 2 w składzie Beata Kusiak-Niedźwiedzińska, Ola Cieloszyk, Ryszard Cieloszyk. Zawody obejmowały następujące konkurencje: strzelanie z pistoletu wojskowego, strzelanie z karabinka kbk AKM, pokonanie toru przeszkód, bieg na orientację i rzut granatem.

W konkurencjach strzeleckich nasi koledzy zajęli wysokie lokaty i nagrodzeni zostali pucharem i dyplomami.

Za zajęcie III miejsca w konkurencji drużynowej strzelania z karabinka kbk AKM i pistoletu wojskowego drużyna WSAR 1 otrzymała puchar i dyplomy.

II miejsce indywidualnie w konkurencji strzelania z karabinka kbk AKM zajął Piotr Szukała.

Aleksander Grembowski popisał się zajęciem wysokich miejsc w trzech konkurencjach:
IV miejsce w strzelaniu precyzyjnym z pistoletu wojskowego, V miejsce w strzelaniu szybkim z pistoletu wojskowego i V miejsce łącznie w strzelaniu z karabinka kbk AKM i pistoletu wojskowego.

W ogólnej klasyfikacji drużynowej zawodów drużyna WSAR 1 zajęła VII miejsce, a drużyna WSAR 2 zajęła VIII miejsce.